Главная » Статьи » Полезные советы

Крим це не тільки літній відпочинок...
Багатьом цікавий відпочинок в Криму. Що ж таке Кримський півострів або просто Крим? Про це можна прочитати в енциклопедії, це будуть точні наукові дані. Але хіба декількома фразами можна змалювати той величезний мир, ту велич природи, ті 2500 років історії і глобальне змішення цивілізацій, які є Кримом?

Унікальна кримська природа деколи нагадує казку Маршака "12 місяців", коли одночасно ростуть гриби, проліски і троянди... Тому в Криму можна відпочити взимку не менш увлекательно, чим влітку. У тих, хто побував в Криму на Новий Рік, питання "куди поїхати взимку?" і "де провести канікули?" більше не виникають.

Чим же хороший зимовий відпочинок в Криму?

Перш за все - це клімат. Гори створюють перешкоду від вітрів, а море насищає повітря всією таблицею Менделєєва. Прогулянка біля моря під час шторму замінить відвідини двох-трьох лікарів і однієї аптеки. Морське повітря настільки корисне, що буквально вимиває з організму втому і хвороби.

Після прогулянки оновлена душа просить духовної їжі. І тут варто звернути увагу на визначній пам'ятці Криму. Влітку, зазвичай, не до того. А ось взимку самий час записатися на всі екскурсії з пропонованого списку і дивитися, дивитися, дивитися. У Криму стільки цікавих місць, що на все одна відпустки мало. Фортеці, печерні міста, палаци, музеї, пам'ятники, водопади, та і просто красиві місця.

А коли душа наповниться враженнями, а тіло бадьорістю, пора переходити до активних дій. Лижі, сноуборд, сани - саме краще проведення часу і для дітей, і для дорослих.
Категория: Полезные советы | Добавил: Medved (06.10.2009)
Просмотров: 921 | Комментарии: 1 | Теги: крым | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 1
1 Medved   (06.10.2009 16:04) [Материал]
serenade

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]